Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Neta8
  • SPP4

Uzunluk

  • 1.20 mt. 1
  • 1.80 mt. 1
  • 25 mt. 3
  • 50 mt. 3

Fiyat (TL)

-

INSTAGRAM'DA @havuzmavisi

Kulvar Separatörleri

Kulvar Separatörü olimpik veya yarı olimpik havuzlarda, belli genişliklerde havuz yüzeyini bölmek için kullanılan havuz malzemeleridir. Çeşitli kulvar separatörleri vardır. Bunlardan bazıları Seul kulvar seperatörleridir. Halkalar içinde yuvarlak şekilde bir halka daha bulunur. Beyaz, mavi ve kırmızı halkalardan oluşmaktadır. İlk olarak Seul olimpiyatlarında kullanılmıştır ve ismini de oradan almıştır. Mağazamızda siz değerli müşterilerimize bu separatörleri alternatifler arasına koymaktayız.

Roma Kulvar Separatörleri yine Seul gibi kulvar separatörlerine bir diğer alternatif olarak üretilmiştir. İlk olarak Roma olimpiyatlarında kullanılmıştır. Adını da buradan almaktadır. Seul kulvar separatöründen farkı yapısındadır. Roma kulvar separatörü yuvarlak halka şeklindedir. Ayrıca bir çember eki bulunmayan separatörlerdir. Çok yaygın bir şekilde çeşitli olimpik veya yarı olimpik havuzlarda kullanılmaktadır. Uygun fiyatı ve uzun ömürlülüğü ile tercih edilen bir kulvar separatörüdür.

Moskova Kulvar Separatörü, Roma kulvar separatörüyle yapı olarak benzerlik gösterir. Yine yuvarlak beyaz halkalar arasında, mavi ve kırmızı renkte çemberlerle süslenmiştir. Bu kulvar separatörü Moskova olimpiyatlarında ilk kez kullanılmıştır. Adını da buradan almaktadır. Modern bir yapısı ve hoş bir görüntüsü vardır. Yine bu ürün Kulvar Separatörleri kategorimizde siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. 

Separatör toplama aracı kulvar separatörlerini rahatlıkla havuz yüzeyinden toplamaya yarayan makara mantığıyla çalışan havuz malzemesi olarak yaygın bir şekilde kullanılan havuz ürünüdür. Çeşit olarak iki çeşittir. Makara uzunluğu 1.2 mt. veya 1.8 mt. dir. Uzunluklarına göre fiyat aralığı değişiklik gösterir. Tamamen paslanmaz çelikten imal edilen separatör toplama aracı uzun ömürlü ve kullanımı kolay bir üründür. Bu ürünümüzde kulvar separatörleri kategorimizde siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Olimpik veya yarı olimpik havuz malzemelerinizi Havuzmavisi.com dan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sağladığımız için gurur duyuyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi her gün geliştirmek için çalışıyoruz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli olup, görüşlerinizi saygı ve sevgiyle karşılarız.

Havuzmavisi ekibi Keyifli Alışverişler Diler.

 

Devamını Göster...
Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır