whatsapp simgesi Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Deep Blue

Fiyat (TL)

-

INSTAGRAM'DA @havuzmavisi

Havuz Kimyasalları

Havuz kimyasalları, yüzme havuzunuzun dezenfektasyonunda ve temizliğinde kullanılmaktadır. Bu ürünler günümüzde bir çok havuza tatbik edilir. Kapalı havuz, açık havuz, süs havuzları, jakuzilerde. Havuz kimyasalları kullanım yerlerine göre miktarı ve çeşitleri bakımından farklılık gösterir. Örneğin kapalı yüzme havuzlarında %56 granül destekli klorlar kullanılmaz. Sağlık bakanlığı da yönetmelik gereği açık havuzların dışındaki havuzlarda kullanımını yasaklamıştır. Fakat açık havuzlar için olmazsa olmaz havuz kimyasallarından biridir. En iyi bakteri ve mikroorganizma çözümü için %56 granül destekli klorlar mutlaka açık yüzme havuzlarında kullanılmalıdır. Ayrıca yosun önleyici özelliği de vardır. Havuzmavisi.com olarak bu ürünü siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Çünkü müşterilerimizin merdiven altı diye tabir ettiğimiz ürünlerden uzak durmaları için çalışmayı bir görev biliriz. Bu yüzdendir ki sizlere %100 sağlık bakanlığı onaylı kimyasalları online alışveriş sitesinde yer vermiş bulunmaktayız. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürün gamımızda en önemli ve mühim ürün grubu içindedir. Havuz Kimyasalları kategorimizde Goldenpool markalı ve sağlık bakanlığı tescilli ürünlerimizi uygun fiyat ve kalite anlayışı ile kapınıza kadar getirmeyi bir görev biliriz.

Havuz kloru %90 granül destekli toz veya tablet şeklinde havuz kimyasalıdır. Bu kimyasal %56 Granül esaslı havuz kimyasalına göre daha yavaş çözünen stabilizatörlü bir klordur. Bu klor çeşidi de aynı %56 granül destekli klorlar gibi açık yüzme havuzlarında kullanılır. Bir diğer değişle kapalı yüzme havuzlarında kullanılmaz. Özelliklerinin içinde tablet şeklinde üretilmesi de vardır. Şok klorlama içinde kullanılmaktadır. Bir diğer husus bilinenin aksine yosun önleyici ürünler yosunların oluşumunu önler. Fakat klorlar yosun oluşmuş havuzların temizliğinde de kullanılır.

Bir diğer havuz kloru %65 Granül içeren havuz kimyasalıdır. Bu kimyasalda havuz suyunun dezenfektasyonu için kullanılmakta ve şok klorlama yapılmaktadır. Bağlı klor oluşumunu engellemenin yollarından birisi de şok klorlamadır. Bu ürünlerin hepsinin ayrı özellikleri, kullanım amaçları ve yerleri vardır. O yüzden havuz suyunuzu yanlış kullanımlardan dolayı kötü bir şekle sokmamanızı önemle tavsiye ederiz. Bu konularda her türlü yardım için canlı destek hattımızdaki uzman ekibimizden destek isteyebilirsiniz. 7/24 size en iyi desteği vermeyi havuzmavisi.com bir görev bilir.

Yosun önleyici havuz kimyasalları yine çok önemli ürünlerimizdendir. Havuz klorları ile birlikte tüketilmesinde yarar vardır. Yosun önleyiciler sıvı formda olup havuzunuza direk tatbik edilebilir. Havuz tabanı ve duvarlarında yosunlaşmayı önler ve daha temiz bir yüzme havuzu deneyimi sunar. Havuz kimyasalları kategorimizdeki yosun önleyici kimyasallarımız sağlık bakanlığı onaylı olup, siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve kalite anlayışıyla sunulmuştur. 

Parlatıcı ürünlerimiz havuz suyu yüzeyindeki kir ve tortuların topaklanmasını sağlayıp, havuz suyunun filtrasyonunda daha rahat temizlenmesini sağlar. Ayrıca havuz suyunun daha berrak görünmesine yardımcı olur. Bu nedenle bazı yerlerde berraklaştırıcı diye de adından söz ettirir. Bu ürünümüzde sıvı formda olup, tüm ürünlerimiz gibi sağlık bakanlığı onaylıdır. Çünkü siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için değerlidir. Kullanım miktarları ürünlerimizin açıklama kısımlarında belirtilmiştir.

Çöktürücü diye tabir edilen havuz kimyasalları, sudaki partiküllerin çökmesini ve süpürme işleminin daha kolay yapılmasını sağlar. Havuz suyunun temizlenmesine yardımcı olur. En önemli havuz kimyasallarından biridir. Her havuzda kullanımı uygundur. Çöktürücü sıvı formda olup, her havuz için kullanımında bir sakınca yoktur. Bir çok havuzda kullanılması gerekli bir havuz kimyasalıdır. Yine bu ürünümüzde havuzmavisi.com farkıyla ve Goldenpool markasıyla sağlık bakanlığı onaylı olup, tüm belgelerimiz ana sayfamızdaki makaleler başlıklı havuz kimyasalları yazımızda mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir.

Ph Düşürücü havuz kimyasallarımız havuzunuzdaki Ph değerini ortalama değerlere düşmesini sağlayarak havuz suyundaki dengeyi korumanıza yardımcı olur. Çokça kullanılması gereken kimyasallardan biridir. Test kiti ile ölçüm değerlerinizde havuz suyunun 7.2-7.8 seviyelerine çekilmesini sağlar. Ayrıca Ph yükseldiği gibi düşebilir. Bunun için  Ph yükseltici havuz kimyasallarımızda kullanılabilir. Ph düşürücü havuz kimyasallarımız sıvı ve katı formada olup, her ikiside kullanıma uygundur. İstediğiniz formda sipariş verebilir ve kapınıza kadar Havuzmavisi.com farkıyla getirtebilirsiniz.

Konumuzu özetlersek eğer havuz kimyasalları mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır. Tüm ürünlerimizin kullanım miktarları, havuz suyunuzun miktarına göre değişiklik gösterir. Buna göre kullanacağınız havuz kimyasallarını kullanıma uygun olarak havuzunuza tatbik etmeniz, sağlığınız açısından önemlidir. Sitemizdeki tüm kimyasallarımız sağlık bakanlığınca onaylı ürünlerdir. Havuz kimyasallarının bir çok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları;

  • Klor
  • Ph düşürücü
  • Yosun önleyici
  • Çöktürücü
  • Parlatıcı - Topaklayıcı - Berraklaştırıcı

Sağlığınızı tehdit edecek onaysız, merdiven altı üretim olarak tabir edilen hiçbir havuz kimyasalları ürününü almayınız ve aldırmayınız. Sırf fiyatı uygun diye sağlık bakanlığı onaysız ürünler sizin ve ailenizin başına ciddi sağlık sorunları açabilir. Özellikle sitelerde yönetim sorumlularınıza kullanılan havuz kimysallarının belgeleri olup olmadığını sorgulatınız.

Havuzmavisi.com için değerlisiniz. Uyarılarımız siz değerli müşterilerimizin sağlığı içindir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Devamını Göster...
Limit:
22 sonuçtan 1 ile 22 arası görüntüleniyor.

Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır