Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları

Havuz Kimyasalları neden önemlidir, ne işe yarar?


havuz kimyasalları

Havuz Kimyasalları

Havuz kimyasalları sağlığınız için çok önemlidir. Günümüzde yüzme havuzlarında, sağlık bakanlığı onaylı kimyasalların kullanılması zorunludur. Bununla ilgili pek çok makale ve yönetmelik olmasına karşın, henüz istenen bilgiye sahip olunmadığı görülmektedir. 

Havuzlarda, temizlik ve dezenfektasyon için kullanılan havuz kimyasalları ürünlerinde mutlaka sağlık bakanlığı izin belgesini sorgulatınız. Çünkü bilinçsizce ve yanlış ürünlerle temizlenen havuzlar ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Ayrıca ehliyetsiz kişilere verilen havuz bakımları yine ehliyetsiz kişiler tarafından yanlış kimyasallar kullanılmasına sebebiyet veriyor. Unutmayın ki havuzunuz sadece yüzmemektesiniz. Farkmeden havuz suyunu içiyorsunuz ve bu içtiğiniz su tüm iç organlarınıza teneffüz ediyor.

Karadüzen havuz bakımları ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Siz siz olun bu gibi esaslara dikkat ediniz. Sırf ucuz diye havuz kimyasalları tüketiyorsanız, mutlaka sağlık bakanlığı belgesini sorgulatınız. 

Bunlardan bir kaçını sizin için sıralayalım.

Çünkü en önemli şey sağlığınızdır;

Cilt kanseri

Cilt Mantarı

İç organların tahrişi

Akciğer ve solunum yolları tıkanıkları

Eğer sağlık bakanlığı onaylı havuz kimyasallarının kullanılmaması durumda karşılabileceğiniz hastalıklar bu şekildedir.

Havuz kimyasalları ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı ve üretim tarihleri günceldir. Sizin sağlığınız bizim için önemlidir.

Havuzmavisi.com Keyifli Alışverişler diler.

 


Havuz Mavisi Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır